Pääkaupunkiseutu

Mooses Hirvonen
Myyntiedustaja
040 147 4783
mooses.hirvonen@hejco.com

Etelä- ja Länsi-Suomi

Jukka Liimatainen
Avainasiakaspäällikkö
050 505 5211
jukka.liimatainen@hejco.com

Etelä- ja Itä-Suomi

Jaana Vuorikkinen
Avainasiakaspäällikkö
050 442 1006
jaana.vuorikkinen@hejco.com

Pohjois-Suomi

Minna Leskinen
Avainasiakaspäällikkö
0400 675 552
minna.leskinen@hejco.com

Suurasiakkaat

Antti Kupiainen
Avainasiakaspäällikkö
044 511 2847
antti.kupiainen@hejco.com

Johto

Petri Vähä-Antila
Myyntijohtaja
+358 401 635 495
petri.vaha-antila@hejco.com

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu palvelee arkisin klo 08.00 – 16.00 välisenä aikana.

Puhelinnumero
020 150 5230
020 150 5200 (vaihde)

Sähköposti
asiakaspalvelu@hejco.com

Toimisto

Toimistomme sijaitsee Helsingin Vallilassa yhdessä showroomin kanssa. Muistathan varata ennakkoon ajan showroom-käyntiä varten asiakaspalvelumme kanssa, ennen saapumistasi. Näin voimme varata sinulle työvaateasiantuntijan auttamaan sinua parhaiten.

Käynti- ja postiosoite

Leijona Group Oy / Hejco
Elimäenkatu 9 A 7 krs.
00510 Helsinki
(näytä kartalla)

Näitä tuotteita muut katsovat juuri nyt

Uutuus
Uutuus
Uutuus
Uutuus
Uutuus
Uutuus
Uutuus
Uutuus